Odważna Matka

Po krótkiej prezentacji Odważnego Ojca przyszedł czas na Odważna Matkę.

Małgosia opowiedziała mi o swoim doświadczeniu kilka dni temu.

Opisała swoje wrażenia z Czarnego Marszu (wrzesień 2018), którego była kontr manifestantka. Uczestniczyła w tej ryzykownej Imprezie Profile razem z córka. Dla przechodzących obok , w większości , kobiet

Stalla się wyzwaniem nie do zaakceptowania. Nie dość, ze miała czelność mówić wprost o swoich wartościach – transparent Profile wisiał tuz obok- to jeszcze MIALA DZIECKO- w dodatku córkę. Wyobrażam sobie stan przedzawałowy u większości Proskrobankowych potworów, które DZIECIOBOJSTWO, porównują do wyrwania zęba, czy usunięcia brodawki.

Czarne Panie wrzeszczały i krzyczały na widok dziecka. Prawda jakie to ujmujące…kobieta, wrzeszczy o „swojej wolności” bo nie jest w stanie znieść wolności innej kobiety- no szczyty logiki, wręcz Himalaje tejże.

Rozwścieczył je transparent pokazujący prawdę o ZABIJANIU DZIECI. Zwykły i pozbawiony retuszu obraz zadawania śmierci niewinnej istocie, która powinna być chroniona w szczególności przez Matkę. Prawda boli. Szczególnie wtedy, gdy napotyka na barykadę kłamstw i manipulacji, na barierę egotyzmu i sadyzmu- nie bójmy się tego powiedzieć, aborcja jest bowiem aktem SADYSTYCZNYM, to karanie niewinnej istoty za grzech czy błąd rodziców.

Rozwścieczyła je obecność garstki ludzi, dla których zżycie stanowi wartość od poczęcia do naturalnej śmierci. Istnienie jakiejkolwiek formy opozycji wobec myślenia Czarnych mars żujących jest dla nich nie do zaakceptowania, a jest to oczywiście rodzaj nieuświadomionego nazizmu. Wulgarnie wyrażana pogarda dla wartości innych ludzi, wroga dominacja i ponizanie, mieści się idealnie w definicji NAZIZMU, i niczego więcej.

Rozwścieczyła je mała dziewczynka, niewinnie bawiąca się na brzegu chodnika, obok którego akurat przychodziły, bo widok dziecka jest nie do zaakceptowania dla kobiet, które zagłuszyły w sobie lub zabiły instynkt macierzyński. One nie chcą oglądać dowodu na istnienie MILOSCI, tak bowiem DZIECKO JEST DOWODEM NA ISTNIENIE NIEWINNEJ MILOSCI, jak tylko niewinna może być miłość dziecka do matki i matki do dziecka.

Rozwścieczył je napis na koszulce dziecka URATUJ MNIE, bo niewinna prośba osoby, która nam nie zagraża, jest tym trudniejsza do odrzucenia im celniejsza.

A WIEC POZOSTAJE WSCIEKLOSC…

Ale wracając do Odważnej Matki. Znów z pewnością usłyszymy komentarze dotyczące braku odpowiedzialności matki zabierającej córkę na tego typu marsz, braku empatii- bo przecież dziecko mogło się bać, braku wyobraźni, bo przecież ktoś mogli rzucić kamieniem, braku poczucia niestosowności, bo Czarny Marsz to nie miejsce dla dziecka… ecu- Ciotki Histeryczki maja nieogarnione pokłady wyobraźni i pokrywające wszystko i wszystkich poczucie odpowiedzialności, wiec dostarcza wielu jeszcze argumentów, aby poniżyć i wdeptać w ziemie ODWAZNA MATKE.

Nie wezmą pod uwagę tego, ze dzieci uczą się od swoich rodziców naśladując co ci robią i jak postępują. Jeśli chcemy mieć więcej prawicowych aktywistów w następnym pokoleniu, to nie tylko musimy mieć dużo dzieci ( sic!) ale także musimy zabierać je na demonstracje.

Co by było gdyby… to ulubione powiedzenie ludzi, którzy boja się rzeczywistości i boja się stawić jej czoła spontanicznie, czasem nawet bez zabezpieczeń.

Słabi odważniacy- krytykanci, którym nic nie pasuje, tacy właśnie są winni degrengoladzie współczesności. Bo obecna skrajna demoralizacja nie wzięła się znikąd, ona wyrosła na braku odwagi i BEZCZYNNOSCI LUDZI DOBRYCH.

Relacja Małgorzaty, proliferki i uczestniczki Kontrmanifestacji czarnego Marszu:

„30 września 2018 jako wolontariusz Pro LIFE udałam się do Warszawy na kontrmanifestacje Czarnego protestu . Wzięłam ze sobą swoją trzyletnią córkę . Uważam to za normalne, a wręcz za obowiązek matki, która chce pokazać dziecku co jest w życiu dobre a co złe , tym bardziej że angażuję się w wiele akcji które mają na celu nie tylko ochronę życia poczętego, ale ochronne zżycia ogóle . Staram się pomagać każdemu człowiekowi na każdym etapie Jego życia . W pewnym momencie żałowałam swojej decyzji . Widok na czarno ubranych matek pchających wózki z maleńkimi dziećmi potwornie ryczących był faktycznie przerażający . Stałam z córką przy ulicy w koszulkach pro i modliłyśmy się na Różańcu .

Absolutnie nikogo nie zaczepiałam przede mną stała Policja .

Widok mojej córki rozwścieczył dziki tłum dodam że nie były to same kobiety, ale całe to towarzystwo wzajemnej adoracji KOD LGBT w tym mężczyźni w bardzo młodym wieku . Chyba wszyscy zrobili zdjęcie mojej córce , długo krążyło po Internecie z dopiskiem że Rzecznik Praw Dziecka został zawiadomiony …pytam o czym ?

O tym że moje dziecko miało koszulkę z napisem RATUJ MNIE ???

Mam nadzieję że moje beztrosko bawiące się dziecko było Ich wyrzutem sumienia . JA mam dziecko o które walczyłam jak lew . Chociaż ryzykowałam własnym życiem . Nie mam życzenia aby Ci ludzie prali mózg moim dzieciom, że to zlepek komórek że łatwiej że wygodniej i że jest to prawo kobiety .

ODWAGA I AKTY ODWAGI MAJA ZNACZENIE

Odważny Ojciec

Zaraz po zakończeniu marszu deprawacji w Białymstoku 20.07, Internet obiegła fota Ojca z wózkiem, który przeciwstawił się nacierającej linii policji.

Jako jedyny stanął dzielnie z dzieckiem w wózku i nie ruszył się pomimo nacierającego oddziału. Komentarze towarzyszące zdjęciu były w znacznej większości afirmujące, tylko cześć potępiała brawurę ojca.
Mężczyzna w koszulce z napisem Polska, dzielnie stal sam w obliczu kordonu uzbrojonego po zęby. Stal dumnie wyprostowany: Ojciec dziecka, głowa rodziny, bez kompleksów czy strachu. Stojąc tak stal się symbolem tych wartości, które komunizm i feministki tak gwałtownie starali się zepchnąć na margines: autorytetu mężczyzny, który bierze na siebie odpowiedzialność i jest konsekwentny w tym co robi.
Wielu komentujących ganilo jego pozorna lekkomyślność, ale wychowane w puchu , kolejne nieudolne pokolenia, nie potrafią dostrzec w tym geście, woli walki, przykładu dla innych Ojców, symbolu zagrożonych wartości i niszczonych autorytetów. On i jego postawa, pokazały, ze to my mamy obowiązek wychowywać nasze dzieci, bo to są NASZE dzieci, i my bierzemy za nie odpowiedzialność. W czasach gdy państwo i jego administracja coraz częściej staja się agresorami zagrażającymi spójności rodziny: z jednaj strony dają 500+, z drugiej strony maja prawo zdeprawować dziecko w szkole do której musi ono uczęszczać pod przymusem, a na koniec to państwo ma prawo odebrać rodzicom dziecko pod byle pretekstem. Właśnie wtedy musimy stanąć, choćby samotnie i odeprzeć atak ZLA.
Odważny Ojciec to świadomy swych naturalnych praw obywatel o dużej odwadze cywilnej, ktoś kogo trudno naśladować przez pokolenia chowane w puchu i bardzo często pozbawione okazji do hartowania swego charakteru.
Rodzic, który w tak desperacki sposób przemówił do naszej wyobraźni protestuje przeciwko natarczywej homopropagandzie, stojąc sam z dzieckiem naprzeciwko pisowskiego „przymusowego aparatu nawracania na prawomyślność” i mimo tak bohaterskiej postawy, zawsze znajda się po prawicowej stronie „Ciotki histeryczki”, które będą płakać , ze : przecież cos się mogło stać, nawet jak się nie stało.
Dla nich Powstanie Styczniowe nie mogłoby się odbyć na czas, gdyż można się przeziębić, podobnie z Listopadowym, nie wspominając o Warszawskim.
A przecież w przeszłości, gdy Polska miała armie bohaterów, Ojcowie zabierali małych jeszcze synow na polowania i krwią pierwszej upolowanej zwierzyny mazali twarz swemu następcy, po to, aby się oswajał z zagrożeniem, walka, konfrontacja i niebezpieczeństwem.

Oby przyszłych pokolen Polaków nie wychowywały Ciotki histeryczki…i oby Odważny Ojciec stal się dla nas symbolem samotnej walki o prawa dziecka do życia bez indoktrynacji ELGIEBETOW.
TO ON , OJCIEC Z WOZKIEM, POKAZUJE NAM, ZE RODZINA TO PODSTAWA, A W OBRONIE KAZDEJ RODZINY STOI OJCIEC.

PAWEL KUKIZ - CZEKAJAC NA PSL...

WE HAVE NEWS…


Paweł Kukiz, dumny przywódca młodego elektoratu, wyniesiony do Sejmu na ramionach woluntariuszy, popełnił dziś polityczne SEPPUKU. Konfederacja dla Rzeczpospolitej czyli Jakubiak i Liroy zaproponowali Kukizowi koalicję na czas wyborów parlamentarnych…
Paweł o dziwo negocjował z nimi tekst wspólnego porozumienia, a w ostatniej chwili powiedział, ze nie podpisze dokumentu z Konfederacja bo:
“CZEKA NA TO CO POWIE PSL” !

PAWLE! ZJEDZ SNICKERSA, BO NIE JESTEŚ SOBĄ!


Pawle, negocjowałeś porozumienie i w ostatniej chwili wycofałeś się, od kiedy Korwin przeszkadza Ci, aby stanąć przeciwko SYSTEMOWI?
Wspólna linia anty-POPISOWA jest ważniejsza niż twoje osobiste antypatie.

KACZYŃSKI NIE MOŻE PRZEPROWADZIĆ REFORM, BO MU PRZESZKADZAJĄ ŹLI LUDZIE!

No tak. Niezły argument i najczęściej używany przez wyznawców kultu Jarka. On by chciał ale nie może. Opozycja jest za silna, przeszkadzają mu KODziarze i Tuski. Jest bezradny, jest za słaby, ma skrępowane ręce.

No to ja wam powiem, co ja o tym myślę. Jeżeli do mnie przyjdzie fachowiec, dajmy na to hydraulik czy stolarz i podejmie się wykonania roboty, jak Jarek w kampanii wyborczej a potem kiedy przyjdzie do wykonania jej to zaczyna wykręcać się wymówkami typu ,,dzisiaj nie mogę, bo samochód mi się zepsuł, jutro nie przyjdę bo mam wrednego sąsiada i mi zalał mieszkanie, ta praca jest trudniejsza niż myślałem” to mam zawsze jedną i tę samą odpowiedź;

,,Zabieraj swoje graty i won! Zmień zawód albo idź na zasiłek. Nie trać mojego i swojego czasu. Do widzenia.”

I tak powinno się robić z politykami. Obiecałeś? Tak
Wykonałeś Nie

WYNOCHA!

Tusk


Donald Tusk wzywał zwolenników do “wytrzymania w dobrym nastroju” i podkreślał, że “kwintesencja Zachodu jest to, że ludzie się lubią, szanują, uśmiechają się”. Tusk rozmawiał ze zgromadzonym na dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego po tym, jak wygłosił tam wykład.”

Donald Tusk myśli, że budynki Unii Europejskiej, gdzie parlamentarzyści dostają diety po 10.000€ miesięcznie bez podatku, gdzie są bary, gdzie piją kawki i piwka przed posiedzeniami a piękne hostessy rozdają im darmową viagrę to Zachód.

Zachód to rozerwane bombami autobusy i pociągi w Londynie. Zachód to palone co tydzień samochody na przedmieściach Paryża i kościoły w całej Francji. Zachód to ludzie aresztowani za poglądy i policja twitterowa, która monitoruje przez 24 godziny na dobę, kto co mówi. Politycy są oderwani od rzeczywistości i nigdy nie zrozumieją, co dzieje się tu dzieje, wśród normalnych ludzi.

Dlatego nie można się łudzić, że ich da się zreformować lub wymienić. Unia Europejska musi być zniszczona!