FOTO Andrzej Panasiuk

W Krakowie, z oddolnej inicjatywy wiernych, zorganizowana została w sobotę 10 sierpnia modlitwa za Ojczyznę.W godzinie Miłosierdzia o 15-tej przed kurią przy ul. Franciszkańskiej 3 , modlono się ELGIEBETY i ich zła passa 😉 o nawrócenie narodu polskiego oraz jako wyraz wsparcia i wdzięczności dla abpa Marka Jędraszewskiego za odważne głoszenie Ewangelii.         

Tego dnia, miało miejsce także

Mocne przemówienie biskupa Deca w obronie rodziny na Jasnej Górze: „Diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w szaty tęczowe”

Ks. Biskup stanął w obronie tradycyjnej rodziny przed ideologią LGBT, będącą elementem cywilizacji śmierci.

To już kolejny hierarcha kościelny, który stanął oficjalnie w obronie tradycyjnych wartości i  rodziny przed cywilizacją śmierci. 

Bp Dec przypomniał o ostatnich atakach na Kościół Katolicki do których doszło ze strony środowisk LGBT przez sprofanowanie obrazu Maryi, fizycznych ataków na księży, czy próby wymuszenia udzielenia „ślubu” parze homoseksualnej.

– Starsi mówią, że nawet za czasów komunistycznych nie było takich zachowani i takich działań antykościelnych, bluźnierczych jak dzisiaj, że diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w szaty tęczowe – powiedział bp Dec.

Ks. Biskup wyraził oburzenie, że dziś katolicy są prześladowani „przez kamieniowanie medialne za wypowiedzi w obronie wartości katolickich i narodowych, za sprzeciw wobec znieważania świętych znaków i parodiowania świętych obrzędów”.

To nie koniec ZLEJ PASSY MEDIALNEJ ELGIEBETOW.

Popularna aktorka,

Joanna Szczepkowska stwierdziła w jednym z udzielonych wywiadów, że gejom z żadnego powodu nie należy okazywać taryfy ulgowej i nie dać się zmanipulować pojęciem tolerancji, którego bez przerwy nadużywają, by zrealizować swoje partykularne cele. 

Zdaniem aktorki, właśnie źle pojęta walka o tolerancję sprawiła, że homoseksualiści stali się w teatrze dla niektórych nieznośni. “I to jest nowość w ich wielowiekowej obecności w sztuce. Spryciarze zręcznie wykorzystują fakt, ze świadomość i tolerancja jest w naszym kraju w powijakach. W imię pracy nad świadomością społeczną są w stanie każdy głos krytyczny nazwać homofobią” – oburzyła się Szczepkowska. “Geje chcą być widoczni, jako zbiorowość i widoczni są. I jeśli zachowują się irytująco, to to irytuje” .

Joanna Szczepkowska uznała, że z homoseksualnym lobby należy walczyć nie tylko w Kościele, gdyż bardzo ingeruje ono także w inne sfery życia , co zdarzyło się pani Joannie. “Gazeta, do której pisuję felietony bardzo chętnie i pilnie zamieszcza fakty świadczące o lobbingach homoseksualnych wśród kleru. Spróbuj jednak napisać tekst o takim lobbingu w teatrze. Ja spróbowałam. Tekst został zatrzymany i określony, jako donos. Ja zostałam nazwana szmatą. Otóż, jeśli mamy szczerze rozmawiać o prawach gejów do normalnego życia, to zachowujmy się jak w normalnym kraju i dajmy prawo do oceniania gejów też. Dyktat środowisk homoseksualnych musi się spotykać z odporem tak jak pary gejowskie muszą się doczekać praw małżeńskich” – ostro podkreśliła publicystka “Wysokich Obcasów”. Joanna Szczepkowska uważa, że tolerancją dla gejów nie jest dawanie im nadrzędnych wobec innych praw, a traktowanie równorzędnie.

Na koniec dobra wiadomość z Płocka, gdzie

wczoraj środowiska ELGIEBETOW błysnęło kilkoma autobusami z objazdowym teatrem rozpusty. Spotkali się  z oponentami, wśród nich młodzieniec z  wysoko wzniesionym krzyżem, ubrany w Maryjny Błękit, którego wyniosło sprzed czoła pochodu kilku policjantów.

Pojedyncze akty odwagi maja sens, to one uświadamiają nam jak szczególna wartość ma postawa jednostki. To jednostki maja te moc odwracania historii całych narodów. To pojedyncze akty odwagi wzmacniają wole, uczą zaciętości i uporu w dążeniu do celu.

PS

„ Oświadczenie

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Małopolska w całej rozciągłości zgadza się z krytyczną oceną ideologii LGBT dokonaną przez arcybiskupa Marka Jędraszewskiego w dniu 1 sierpnia 2019 r. w kazaniu w Bazylice Mariackiej. Jest to nowe neomarksistowskie, tęczowe zagrożenie dla Rodziny, Polski, Kościoła. Ideologia LGBT jest podobnie zakłamana jak komunizm, a na miejscu Boga stawia ateizm, żądze, zboczenia i dewiacje. Jest to zdecydowana mniejszość społeczeństwa, ale za to bardzo krzykliwa i agresywna. Robią wszystko, aby zastraszyć większość, pozbawić ją prawa do wygłaszania normalnych poglądów i narzucić jej swoje zboczenia jako normę.

To tęczowe zagrożenie dla naszych wartości – Bóg, Honor, Ojczyzna, którymi kierujemy się w życiu, z każdym dniem narasta.

Dlatego my, członkowie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, kombatanci i środowiska niepodległościowe jesteśmy wdzięczni za powiedzenie prawdy o zagrożeniach dla Ojczyzny.

Stoimy murem za arcybiskupem Markiem Jędraszewskim.

Podpisali:

Ryszard Brodowski – prezes ŚZŻAK Okręg Małopolska, przewodniczący Wojewódzkiej Rady Kombatanckiej

Wiceprezes i członkowie Zarządu Okręgu Małopolska ŚZŻAK

Kraków, dnia 6.08.2019 r.”

Z oddolnej inicjatywy wiernych organizowana jest dziś, w sobotę 10 sierpnia, w Godzinie Miłosierdzia o 15-tej przed krakowską kurią przy ul. Franciszkańskiej 3 modlitwa za Ojczyznę, o nawrócenie narodu polskiego oraz jako wyraz wsparcia i wdzięczności dla abpa Marka Jędraszewskiego za odważne głoszenie Ewangelii. Modlitwę będzie transmitować TV Trwam, Radio Maryja, dostępna będzie też w Internecie na stronach tych mediów.

AW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *