Do rzeczy

Rozmowy miedzy Konfederacja a Kukiz’15 trwają już d kilku tygodni  i końca nie widać. W międzyczasie pojawił się Max- Kolonko ze swoja nową partia. PSL przestał być ZSL-em i jesteśmy w samym zenicie wakacji…

Aktywiści Kukiz’15 niepokoją się pomysłami zarządu Ruchu, doły się buntują przeciwko pomysłowi startowania z list PSL. Aktywiści w terenie także otwarcie nagabywani byli przez „Revolution” kanałami Kukiz’15.

Złe się dzieje w Ruchu, który zastygł w bezruchu.

Nie wiem co si stało z instynktem politycznym i patriotyzmem Pawła Kukiza.

Nie wiem tez dlaczego wicemarszałek Tyszka nazywany jest przez wszystkich znanych mi członków Kukiz ’15- człowiekiem katastrofa, gdziekolwiek się pojawi, wszystko popsuje.

Nie wiem wielu rzeczy.

Ale wiem jedno: najbliższe wybory parlamentarne są szczególnie ważne, jeśli Paweł Kukiz nie wejdzie to parlamentu z ludźmi, którzy go szanują, to sczeźnie w niepamięci opluty przez tych, którzy go nienawidzą.

Polska Prawdziwa Prawica potrzebuje szerokiego, wolnościowego spektrum na prawicy od Narodowców po Libertarian- Paweł jest w samym centrum tego spectrum, dlatego bez Niego prawica nie przełamie POROZUMIENIA OKRĄGŁOSTOŁOWEGO.

Pawle, zawsze chciałeś pokonać  Okrągły Stol tak jak my wszyscy- startuj z list Konfederacji, a po wejściu do parlamentu, będziesz wprowadzać swoje pomysły w życie. Nikt z Konfederatów nie ma takich samych postulatów. Narodowcy mają inne priorytety niż Wolnościowy, a mimo to wszyscy chcą stanąć PRZECIWKO DOMINACJI ŚWIATOWYCH KORPORACJI i BEZPIEKI w naszym życiu politycznym, bo niszczą one, które krok po kroku, nasza największa wartość- Wolność.

PAWLE, TAKA SZANSA ZDARZA SIĘ RAZ NA 100 LAT, prosimy spraw aby historia wspominała Cię jako wspaniałomyślnego męża stanu, a nie znudzonego rockmana, który  tylko zabawił się w politykę, grzebiąc nadzieje wielu swoich wyborców.

Twój start z list Konfederacji potwierdzi twoją patriotyczną postawę i poczucie odpowiedzialności za kraj.

AO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *